Poznaj nasz Zespół
. . .

Dominika Milczarek

Prezes Zarządu, założycielka firmy

Jest przykładem osoby, która hobby (poprawianie przecinków w magisterkach przyjaciół) zamieniła na pracę. Rozwija Dobre Treści i czuwa nad firmą jako całością. W wolnym czasie nawleka koraliki na żyłkę, tworząc piękną biżuterię albo spaceruje po kaszubskich lasach,  łąkach i dzikich chaszczach.

Katarzyna Pałucka

Członkini Zarządu

Wspólnie z Dominiką rozwija Dobre Treści. Dzięki doświadczeniu w koordynowaniu projektów unijnych, jest w stanie zrealizować każde zlecenie, nie tylko na czas, ale w dobrej jakości.

Prywatnie – przygarnie każdego zbłąkanego kota (szczęściarze), czyta ambitne książki (ktoś musi).

Natalia Wisłowska-Szkudlarek

Kierowniczka Biura

Czuwa nad sprawną realizacją zleceń, od maila Klienta po ostatnią kropkę w tekście. Choć nosi okulary, to wypatrzy każdą literówkę!

Po pracy skacze, biega, jeździ na rowerze, a jak się zmęczy, spaceruje po ukochanym Wrocławiu.

Cały Zespół Dobrych Treści

. . .

Wśród nas są doświadczeni transkrybenci, korektorzy tekstów, specjaliści od przecinków, tłumacze pięciu języków świata, dźwiękowcy i graficy, specjaliści od dostępności komunikacyjno-informacyjnej. Możesz u nas spotkać Martę podcasterkę, Magdalenę, która jako jedyna na świecie zna wszystkie funkcje w Wordzie, czy Adama, dla którego nie ma zlecenia nie do ogarnięcia. Razem, z ludźmi i dla ludzi tworzymy Dobre Treści.

Wczoraj

Zaczynaliśmy od jednoosobowej działalności gospodarczej, na początku były to tylko transkrypcje wywiadów jakościowych.

Dzisiaj

Jesteśmy całym zespołem specjalistów, oferujemy szeroki zakres usług, od transkrypcji nagrań, przez napisy w formacie srt i tłumaczenia, po audyty dostępności komunikacyjno-informacyjnej.

Nasze certyfikaty
. . .